Vip Transfer

VIP TRANSFER

Vip Transfer Hizmetleri 

İhtiyaç duyduğunuz her anda Lüks araçlarımızla sizleri istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Araçlarımız iç dizaynlarını sizlerin konforunu sağlamak için özel olarak yapılandırıyoruz. Havalimanı, Otel, Şehir içi ve şehirler arası transferlerinizi konusunda uzman deneyimli şoförlerimizle güvenli bir şekilde sağlıyoruz. 

Mercedes Vito Vip Transfer Aracı

Vip Transfer Ayrıcalığı

Özel olarak dizayn edilmiş Mercedes Vito araçlarımızla özel şoförümüz eşliğinde sizlere eşlik ediyoruz. Otel, Havalimanı, Özel Şehir Turları kapsamında Lüks araçlarımızla Transferlerinizi gerçekleştiriyoruz Web Sayfamız üzerinden rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Sizi dilediğiniz yerden alıp Transferinizi gerçekleştirebiliriz. 

Adresten Adrese Vip Transfere mi İhtiyacınız var ?
O halde butonu Tıklayıp rezervasyon oluşturun veya bizlerle iletişime geçin. Aracınız Kapınıza Gelsin.  

Yüksek yolcu ve bagaj kapasitesine sahip transfer araçlarımızın bir çoğunda Tv, Wifi, Minibar, Müzik sistemi, Masa, Özel iç aydınlatmalar ve günümüz teknolojisine uyarlanmış teknik ekipmanlarla donatılmıştır. 

Havalimanı Transferiniz için Aşağıdaki linklere Tıklayıp   

Bizlerle iletişime geçebilir veya linklerdeki rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. 

kisspng-computer-icons-road-clip-art-road-travelers-5b4c92a6544e58.9036587215317449343453.

Vip Transfer filomuzda bulunan araçlarla dilediğiniz yere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kişi sayınıza göre sizlere Lüx transfer imkanı sağlamaktayız.  Bütçenize göre filomuzda bulunan araç modellerini seçebilir ve yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Türkiye'nin bir çok bölgesinde sizlere Vip Transfer aracı sağlamaktayız. Bulundunuz bölgede hizmet veren ekibimizi sizlere istediğiniz an yönlendiriyor olacağız. Vip Transfer araçlarımız her türlü yasal prosedüre uygun olarak hizmet vermektedir. Yolculuk esnasında başınıza gelebilecek olumsuzluklara karşı sigortalısınız.  

Vip Transfer Yolcuları