Antalya Havalimanı
Vip Transfer

Antalya Havalimanı Vip Transfer - Exprego
Antalya Vip Transfer ve Karşılama - Exprego

Antalya Havalimanı Transfer Fiyat Teklifi Alınız 

       Gitmek istediğin yönü seçin rezervasyon oluşturalım. 

Antalya Havalimanı Vip Transfer

Turizm cenneti olan Antalya' da VIP Transfer hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Antalya Havalimanı VIP Transfer hizmet sağlayıcısı olarak  Antalya' da VIP Transfer servislerimiz tecrübeli şoförler ve Antalya şehrini iyi tanıyan bir çok farklı dilde konuşabilen deneyimli karşılama ekibimizle hizmet sağlıyoruz . Etkileyici konfora ve tasarıma sahip VIP Transfer araçlarımızla Antalya' da bir çok farklı beş yıldızlı otellere VIP Transfer  hizmeti vermekteyiz. . Antalya Havalimanı Vip Transferi, Antalya şehir turları acentemiz tarafından yapılmaktadır. Antalya VIP Transferi, şehir içi transfer ve şehirler arası seyahatleriniz için sitemizi ziyaret edebilir, rezervasyon formunu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz. Antalya Havalimanı' ndan Antalya'nın Tüm Tatil Beldelerine Transfer Hizmeti Sunmaktayız. 

Antalya Havalimanı Vip Transfer Exprego 1.jpg

Antalya Transfer Servisi

Antalya yolcu transferinde konforlu ultra lüks bir servis almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dilerseniz telefonla arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Antalya Havalimanı VIP Transferi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Exprego, Antalya Havalimanı VIP Transfer servis sağlayıcısı olarak 7/24 Hizmet vermektedir. Özel ekibimiz, gece gündüz çalışarak müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlar. Otel Transferi, Antalya Havalimanı Karşılama Servisi ve Antalya Transfer Hizmetlerimizde yolculuktan büyük keyif alırsınız. Antalya Merkez veya Antalya Havalimanı tarafından yapılan transferlerimiz sırasıyla  Alanya, Akseki, Elmalı, Gazipaşa, Finike, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı ve Kepez gibi çeşitli ilçelere gerçekleşmektedir. 

Antalya Alanya Transfer

Antalya Kaleiçi Transfer

Antalya Gazipaşa Transfer

Antalya Akseki Transfer

Antalya Gündoğmuş Transfer

Antalya İbradı Transfer

Antalya Demre Transfer

Antalya Elmalı Transfer

Antalya Korkuteli Transfer

Antalya Kumluca Transfer

Antalya Manavgat Transfer

Antalya Serik Transfer

Antalya Muratpaşa Transfer

Antalya Aksu Transfer

Antalya Döşemealtı Transfer

Antalya Kepez Transfer

Antalya Havalimanı Transferi

Antalya Vip Transfer Araç Filosu 

Tecrübeli şoför kadromuz, sizleri güvenle Antalya havalimanından adresinize ulaştırmak için gereken özeni gösterirler, Antalya havalimanından transfer ihtiyacınıza yönelik, şoförlü araç filomuzda rahatınız için dizayn edilmiş konfora sahip farklı modellerde araçlarımız mevcuttur. Kişi ve bagaj kapasitesi doğrultusunda ihtiyacınıza göre Vip özel yapım araçlar sağlamaktayız. 

Antalya Karşılama ve Transfer

Antalya havalimanı iç hatlar ve dış hatlar gelen yolcu transferlerinde karşılama hizmeti sağlamaktayız. Uçuş numarasını rezervasyon esnasında tarafımıza belirtmeniz yeterli olacaktır. Yüklü bagajlarınızı bize bırakın karşılama ekibimiz eşyalarınızı taşıma konuda sizlere yardımcı olacaktır.   

Antalya Havaalanı Transfer

Son Model Araçlarla Antalya' da Kusursuz Yolculuk Deneyimi

Antalya Havalimanı Transferi
Antalya Vip Transfer - Exprego
Antalya Otel Transferi.png

Vip araç filomuz dahilinde Mercedes Vito, VW-T5, VW Passat, Mercedes-Benz S Class, Mercedes-Benz E Class, Mercedes-Benz Maybach, Mercedes-Benz V Class, Mercedes-Benz Sprinter, Lincoln Town Car Limuzin, Neoplan Starliner gibi bir çok farklı sayıda yolcu taşıyabilen üst düzey araçlarla istanbul havalimanından şoförlü transfer işleminizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. 

Antalya Havalimanı Güvenli Yolcu Transferi

Antalya'da Güvenli Yolculuk

Yolculuklarınızda problem yaşamazsınız. Transfer işlemini gerçekleştirdiğimiz tüm araçlar periyodik bakımlı olup ticari faaliyet belgelidirler. Oluşabilecek trafik kazalarına karşı yüksek kapasitede ticari sigorta kapsamı altındadır. Vip transfer araçlarımızda yolculuğunuzun süresi boyunca teminat altındasınız. 

Antalya Havalimanı Vip Transfer

Gelişen havayolu ve deniz yolu ulaşımı ile şehirlerarası ve ülkeler arası yolculuk hem konforlu hem de herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir durumu ulaşmıştır. Özellikle havayolu ulaşımı ile elde edilen konfor, uçuş öncesi ve uçuş sonrasına da taşınmak istenmektedir. İnsanların bu yönde oluşan taleplerini karşılamak için havalimanlarında ve şehrin çeşitli bölgelerinde transfer firmaları faaliyet göstermektedir. Antalya havalimanı vip transfer hizmeti, talep edildiğinde şehrin tüm bölgelerine hizmet vermektedir. Havalimanı transferleri iki şekilde kendisini göstermektedir. Bunlar;
 

 • Shuttle transfer.

 • Vip transfer.

  Olarak ayrılmıştır.

   

Shuttle Transfer

Bu transfer sisteminde araç yabancı kişiler ile paylaşılmaktadır. Bir nevi dolmuş hissiyatı sağlanmaktadır. Bu transfer şeklinde hem yolculuk süresi uzamakta hem de istenen konfor tam anlamı ile sağlanamamaktadır.
 

Vip Transfer  Hizmeti

Antalya havalimanı vip transfer hizmeti şahsa özel transfer şeklidir. Bu transfer şekli ile yolcuya hızlı, güvenli ve konforlu bir hizmet sunulmaktadır. Sağlanan transfer hizmetinde araç, kişiye özel ve isteklerine uygun bir şekilde tercih edilmektedir.

Vip Transfer Avantajları

Antalya Havalimanı vip transfer hizmeti birçok konuda kullanıcısına avantaj sunmaktadır. Bunlar;

 • Yolcunun belirlediği tarih ve saatte, istenilen yerde ve istenilen araç ile alınarak havalimanına ulaşım sağlanır.

 • Uçak ile gelen yolcular havalimanında karşılanır ve gidecekleri yere kadar konforlu bir şekilde ulaşımları sağlanır.

 • Yakın şehirlerarasında havayolu yerine karayolunu tercih eden yolcular için de konforlu bir şekilde hizmet sağlanmaktadır.

 • Hizmet sağlayan şoförler işlerinde uzman ve profesyonel kişilerdir.

 • Transfer hizmetinde kullanılan araçlar en son teknolojiye sahiptir. Araç içerisinde yer alan televizyon, tablet ve telefon gibi teknolojik aletler sayesinde yolculuğun keyifli bir şekilde geçirilmesi sağlanmaktadır.

 • Araç içerisinde yer alan iletişim araçları ve internet hizmeti sayesinde iş insanlarımızın işlerini yolculuk süresinde de yapmasına olanak sağlanmaktadır.

 • Tercih edilen bu transfer hizmeti ile zamandan önemli derecede tasarruf sağlanmaktadır.

 • Kullanılan araçların yolcu taşıma kapasitesi ve bagaj hacmi son derece geniş olduğu için ailece yapılacak olan transferlerde de son derece avantaj sağlamaktadır.

Vip Transfer Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Transfer hizmeti alınırken hangi amaç ile bu hizmetin talep edildiği ve amaca uygun aracın seçilmesi son derece önemlidir. Antalya havalimanı vip transfer hizmeti geniş araç yelpazesi ile istenilen tüm amaçlara yönelik hizmet vermektedir. Bunlar;

İş seyahati nedeni ile araç transferi; araçlarda yeterli derecede teknolojik donanımın bulunması ve yolculuk esnasında ihtiyaç duyulacak olan yiyecek ve içecek ayrıntıları verilen araçlar tercih edilmelidir.

 • Kaliteli araçlara sahip firmalar tercih edilmelidir.

 • Profesyonel hizmet veren çalışanlara sahip firmalar tercih edilmelidir.

Ayrıca son zamanlarda yaşanılan pandemi nedeni ile de sağlık açısından hijyenin ne kadar önemli olduğu görülmüştür. Talep edilen araçların hijyenik şartları taşıması son derece önemlidir. Araçlarda alınan hijyenik önlemler şu şekildedir.

 • Şoför ve yolcu arasında hava akımı olmamalıdır.

 • Araç içerinde yolcuyu bilgilendirecek hijyen kayıt defteri ya da kartı bulundurulmalıdır.

 • Araç biniş ve bagaj dezenfeksiyon işlemleri her durumda uygulanmalıdır.

 • Araç içerisinde hijyen seti ve maske bulundurulmalıdır.

 • Araçların klima bakımı zamanında ve eksiksiz olarak yapılmalıdır.

Vip Transfer Hizmetinden Kimler Faydalanmaktadır?

Antalya Havalimanı vip transfer hizmeti genellikle iş insanları ve devlet adamları tarafından kullanılmaktadır. Fakat günümüzde her kesim için ulaşılabilir hizmet sağlanması sebebi ile isteyen herkes için hizmet verilmektedir. Vip Transfer fiyatlarının uygun hale getirilmesiyle Transfer hizmetlerimizin her kesime hitab edebilmesi mümkündür.  

Antalya havalimanı Transfer Karşılama.jpg

Vip Transfer Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

Vip transfer hizmeti, havalimanı transfer hizmeti ve şehirlerarası transfer hizmetinde yolcunun güvenliğini ve konforunu ön planda tutan önemli bir ulaşım yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel hizmet sağlaması ve zamandan önemli derecede tasarruf edilmesi tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Ayrıca sağlamış olduğu imkân ve konfor ise son derece dikkat çekicidir.