Neden Exprego ?

Havalimanı vip transfer .png
arac2.png

Exprego olarak 2017 yılından bu yana yerli ve yabancı misafirlere kaliteli ulaşım hizmetleri sunuyoruz. Mükemmel hizmet, harika insanlarla ve gerçek deneyimlerle başlar. Bu yüzden ekibimiz için en doğru kişileri seçmenin önemine inanıyoruz. Her zaman dakikliğin ve güvenli sürüşün önemini anlayan, müşteri hizmetlerinin her türlü inceliğini bilen bir sürücü ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. Havaalanı Transfer Hizmeti denildiğinde aklınıza gelecek her şeye sahip olmakla kalmayıp size her zaman daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz.

Visa Grup Turizm Reklam İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti' nin tescilli markası olan Exprego TURSAB 10161 numaralı Hesaplı Kiralık seyahat acentesidir. 

Türkiyede bulunan tüm havalimanlarına özel şoförlü transfer hizmeti sağlarız. Deneyimli kadrosu ile güven dolu konforlu yolculuklar sunarız. Müşterilerimizin mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden onların geri bildirimlerini almak bizi çok mutlu ediyor. Türkiye genelinde en iyi Transfer hizmeti sağladığımızı bilen ve bize güvenen sürekli müşterilerimiz, bizimle çalışmanın avantajlarını biliyor. Siz de sektörün en iyisiyle çalışmak istiyorsanız, bizi arayın.

Görüşlerinize verdiğimiz değeri ne kadar anlatsak az. Exprego olarak sağladığımız hizmetlerden tümüyle memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bu çabamızın takdir edildiğini görmek bizi çok memnun ediyor. Önceden çalıştığımız ve bizimle tekrar çalışmayı arzulayan müşterilerimizin neler söylediğine göz atabilirsiniz.

İletişim

Türkiye' de bulunan Tüm Havalimanları, şehir içi, şehirler arası ve otel transfer talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun kişi kapasiteli Vip araçlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. 

Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz. 

Telefonlarımız. 


+90 850 2201812

+90 212 4717800

+90 532 2518968

info@exprego.com

15 Temmuz Mah Bahar Sok Toya Next A-2 D:35 
Basın Express Yolu Bağcılar-İstanbul / Turkey 34212

Visa grup Logo.png